Individual Standings

There are 337 registered competitors.

Showing results for this month. Show all time

Name Commuting Since Team Trips Miles
Ed Gulick High Plains Architects 37 40.2
Jenay Cross MSUB Commuters 24 12.0
John Pannell MSUB Commuters 24 122.0
Waylon Warr Billings TrailNet 19 206.7
David Supinski RiverStone Rovers 17 63.0
Alex Tyler High Plains Architects 16 9.1
Bear Abarca 13 31.0
Elyse Monat Planners on the Move 12 10.2
Thomas Manthey MSUB Commuters 11 30.8
Eric Schmidt High Plains Architects 11 17.9
Russell Jensen Schutz Foss Architects 11 36.4
Elena Lanini Yellowstone Rim Runners 10 6.0
Rita Rabe Meduna MSUB Commuters 10 30.0
Taylor Arnold The Book Its (Library) 9 8.3
Scott Walker Planners on the Move 9 45.5
Joyce Bonvillain Downtown Commuters 9 16.0
Lora Mattox Planners on the Move 8 50.2
Samantha Thatcher MSUB Commuters 7 8.5
Kathleen Thatcher MSUB Commuters 7 18.0
Rachel Schaffer MSUB Commuters 7 7.0
Deborah Schaffer MSUB Commuters 5 5.0
Cindy Bell MSUB Commuters 5 11.5
Bethany Schatzke Team Schatzke 5 11.9
Kevin Odenthal Billings TrailNet 5 47.0
Jennifer Wilke The Book Its (Library) 5 8.5
Tera Lamontagne Downtown Commuters 5 18.0
Owen Haacke 5 9.5
Hunter Bierbach 4 10.8
Josi Wilgus High Plains Architects 4 13.6
DOUGLAS LEFEVRE 4 13.5
Stephanie Donovan Cushing Terrell 4 8.0
Kristi Drake Billings TrailNet 4 15.0
Chelsea Kemp New Freedom riders 3 5.0
Nate Elmore 3 2.1
Rachel Osburn Yellowstone Rim Runners 2 3.0
Christopher Gilstrap Billings Clinic 2 9.5
Drew Bennett 1 6.8
Thomas Howard 1 3.0
Jed Barton 1 3.4
Tamara Russette 0 0
Megan Cassel 0 0
Keely Ehmann RiverStone Rovers 0 0
Zachary Wise 0 0
Donna Holman 0 0
Ryan Corbey 0 0
Matt Miller 0 0
Jennifer Raveling 0 0
Anna Kerr-Carpenter Northern Plains Resource Council 0 0
Chandra Shaw MSUB Commuters 0 0
Maggie Gordon Northern Plains Resource Council 0 0
Danielle Smith Chubby's Team 0 0
Paul Foster MSUB Commuters 0 0
Alisa Batchelor MSUB Commuters 0 0
John King 0 0
Elyse Monat 0 0
Lynn Graham 0 0
Brittany Lind MSUB Commuters 0 0
Jeannette Vieg 0 0
Malcolm Goodrich 0 0
Justin Smith Cushing Terrell 0 0
Maggie Hardt Cushing Terrell 0 0
Logan Hendricks Cushing Terrell 0 0
Bryan Grove MSUB Commuters 0 0
MaryEllen Arrotta RiverStone Rovers 0 0
Trae Schwenneker Cushing Terrell 0 0
Madeline Rajtar 0 0
matt Queen MSUB Commuters 0 0
Elizabeth Liggett 0 0
Shawna Coleman RiverStone Rovers 0 0
Kathleen Aragon 0 0
Monica VonLangen 0 0
Rebecca Harrington Team Chevrolegs 0 0
Anna Claypool 0 0
Cara Virostko MSUB Commuters 0 0
Willow Peterson 0 0
Jordan Teller RiverStone Rovers 0 0
Caroline Canarios 0 0
Layne Peters 0 0
Anne Cole 0 0
Diane Morledge-Hampton 0 0
Robert Whalen 0 0
Mary Whalen 0 0
Richard Lujan 0 0
Kristen Tovar 0 0
Ryan Fitzpatrick Chubby's Team 0 0
Danny Choriki Downtown Commuters 0 0
Jack Griffin 0 0
Gabriel Briano The Wonders 0 0
Rachel De La Cruz 0 0
Kathy Barta 0 0
Nathan Stahley 0 0
Eden Sowards RiverStone Rovers 0 0
Bronya Lechtman 0 0
Claire Overholt Northern Plains Resource Council 0 0
Katie Wise 0 0
Randy Hafer 0 0
Tony Chase RiverStone Rovers 0 0
Joelle Mahowald 0 0
Kourtney Hanson 0 0
Mercer Wade 0 0
claire oakley 0 0
Rachael De La Cruz The Wonders 0 0
Susan Balter-Reitz MSUB Commuters 0 0
Jessica Duran 0 0
Kacie Chatwood 0 0
Karen Graf KTy dynamic mom son duo 0 0
Kathryn Sabol 0 0
Jon Chung 0 0
larry Leonard 0 0
Kayla Vokral Big Sky Economic Development 0 0
Adam Putnam 0 0
Stacie Pannell RiverStone Rovers 0 0
Keith Wiley 0 0
Emarie Skelton High Plains Architects 0 0
Scott Barber 0 0
Francie Fink 0 0
Sharon Mulvehill 0 0
Jenna Solomon 0 0
Amanda Zimmerman 0 0
Tanya Thomas 0 0
Landon Horst Billings Clinic 0 0
Melissa Henderson RiverStone Rovers 0 0
John Mammenga 0 0
Donna Healy 0 0
Alicia Torgerson HDR Trekkers 0 0
Kathy I Wilkinson Billings Clinic 0 0
Cody Kraske 0 0
Shaydean Saye 0 0
Kaila Mattera Rocky OTD 0 0
Jamie Robinson 0 0
YUNGBEN YELVINGTON 0 0
Allie Prince 0 0
Alli Kieckbusch RiverStone Rovers 0 0
Leah Russeell 0 0
Amy Queen RiverStone Rovers 0 0
Allegra VanderWilde 0 0
Ellie Lanz RiverStone Rovers 0 0
Teresa Wicks 0 0
Alejandra Martinez 0 0
MyLil Ramey 0 0
caryn youngholm 0 0
Nasi Ponos 0 0
George Kimmet Billings Clinic 0 0
kerry Strike Billings Clinic 0 0
Rúhíyyih Tolton 0 0
Nick Stayner Billings Clinic 0 0
Tamara Russette 0 0
Karen Wilcox RiverStone Rovers 0 0
lani roberts 0 0
Michael Hedges 0 0
Robert Ridenour 0 0
Jessy Proctor A&E DESIGN 0 0
Josey Smiedala Billings Clinic 0 0
Tamara Kraft 0 0
Rox Kezar 0 0
Jaime Culvahouse Billings Clinic 0 0
Morgan Hoyt 0 0
Marisa Morrison 0 0
Robyn Fogle 0 0
Assa Burton Billings Clinic 0 0
Coltan Conner Billings Clinic 0 0
Kyra Beane 0 0
Christine Sowa 0 0
CeCe Castro Billings Clinic 0 0
Danielle Mahon Billings Clinic 0 0
Jeffrey Kreidler 0 0
Brad Kahler High Plains Architects 0 0
Matt Schatzke Team Schatzke 0 0
Morgan Malany Billings Clinic 0 0
Mikayla Bullman 0 0
Karen Sanford Gall 0 0
Jessica Fust 0 0
Waylon Warr 0 0
Misty Rilley 0 0
LaShanda Hargrove 0 0
Jessica Lundin MSUB Commuters 0 0
Nathan Sonnenschein MSUB Commuters 0 0
Darlene Hert 0 0
Justin Kaldahl MSUB Commuters 0 0
Christina Robuck Running Wild 0 0
DALE WICKS 0 0
Eric Holm Holm Law Firm 0 0
Eric Stiffarm 0 0
Tanis Holm 0 0
Lisa Olmsted 0 0
Jenni Giannuzzi 0 0
Margy Bonner 0 0
Mikey Neill 0 0
Jenny Ross 0 0
Jessica Cozzens THE GROWLERS 0 0
Karen Stears 0 0
Patricia Platt 0 0
Sheila Brester 0 0
Eden Sowards RiverStone Rovers 0 0
Rachel Renou A&E DESIGN 0 0
Amalia Sundberg A&E DESIGN 0 0
Ken Stone A&E DESIGN 0 0
Katelyn Gaffri A&E DESIGN 0 0
Sylvia Noble A&E DESIGN 0 0
Lindsay McGimpsey A&E DESIGN 0 0
Geoffrey Wan 0 0
Jacob Frost HDR Trekkers 0 0
John Sanford High Plains Architects 0 0
Luke Flakker HDR Trekkers 0 0
Gusty Sauer 0 0
Ethan Meyers THE GROWLERS 0 0
Jessica Patterson Rocky OTD 0 0
Alex Leggate 0 0
Brianna Kessler A&E DESIGN 0 0
Bossan Abdyyeva MSUB Commuters 0 0
Zoe Unruh Billings Clinic 0 0
Anna Howard 0 0
Sara Schaefer 0 0
Paul Goldammer 0 0
Joe Petersson 0 0
Chris Caruso RiverStone Rovers 0 0
Philip Nordeck Rocky OTD 0 0
Matt Frederiksen-England Billings Clinic 0 0
Maria West 0 0
Jeanie Mentikov RiverStone Rovers 0 0
Isaac Fonken RiverStone Rovers 0 0
Michael Perkins INTROVERTS UNITE! seperaretely. alone. 0 0
Merry Moline INTROVERTS UNITE! seperaretely. alone. 0 0
Robert Colston 0 0
Raul Chavarria 0 0
Addy Spence 0 0
Robin Garland Billings Clinic 0 0
Ben Arbizzani 0 0
Pari Kemmick 0 0
Jenny Jutz 0 0
Patricia Zellar 0 0
Amanda Zimmerman RiverStone Rovers 0 0
Marley Kuntz Awesome Sauce 0 0
Jada Kuntz Awesome Sauce 0 0
Elizabeth Bean 0 0
Violet Carter 0 0
Brennan Bourne 0 0
Erica Doornek 0 0
Tim Dutton 0 0
Peter Obrien 0 0
LaChelle Amos 0 0
Maria Chuinkliun Team Chevrolegs 0 0
Christopher Castillo KOA 0 0
Ryn Rose Team Chevrolegs 0 0
Kendra Weir Rocky OTD 0 0
Thad Paxinos Team Chevrolegs 0 0
Timothy Vucurevich Team Chevrolegs 0 0
Brandon Warren Team Chevrolegs 0 0
Katie Baldree 0 0
Sarah Graham MET Transit 0 0
Kelly Elletson 0 0
Jeff Roach 0 0
Rachel Hill RiverStone Rovers 0 0
Ericka Garcia Travis KOA 0 0
Josh Smith MET Transit 0 0
Mike Shenk 0 0
Charlotte Hunter 0 0
Dan Seifert 0 0
Bradley Reich 0 0
Morgan Miller 0 0
Yvette Pickering A&E DESIGN 0 0
Heather Mueller 0 0
Bruce Lofthus 0 0
Brad Coutant Yellowstone Rim Runners 0 0
Sue Tucker 0 0
Dani Menter Rocky OTD 0 0
Misty Gran MET Transit 0 0
Austin Zacher Rocky OTD 0 0
Tommy Rodengen 0 0
Dennis Christie 0 0
Ethan Gilbert Team Chevrolegs 0 0
Courtney Bernath 0 0
Tyler Urlacher 0 0
Lauren Griffin 0 0
David spicer The Gnarwells 0 0
Zeb Bloom HDR Trekkers 0 0
Patty Thompson Yellowstone Rim Runners 0 0
Madeline Margate 0 0
ABEL PELUZZI Schutz Foss Architects 0 0
Ethan, The Crawling Chaos Team Chevrolegs 0 0
Gabriel McNamee Team Chevrolegs 0 0
Makita Coversup 0 0
Carol Redler 0 0
Jonathan Forte RiverStone Rovers 0 0
Kameron Nelson MSUB Commuters 0 0
Alan Godfrey A&E DESIGN 0 0
Aidan Guthridge St V's Intermountain Health Cancer Center 0 0
Emma Hardy Planners on the Move 0 0
Tim krone 0 0
Meredith Lucas 0 0
Ali Meyer 0 0
Joy Honea MSUB Commuters 0 0
Parker Scott MSUB Commuters 0 0
Lisa Knowlton 0 0
Ryan Butler MSUB Commuters 0 0
Jennifer Hawkes 0 0
Emily Bruyere 0 0
Jena Kline 0 0
Lori Gustin 0 0
Wyeth Friday Planners on the Move 0 0
Todd Morgan Planners on the Move 0 0
Colin Sauskojus 0 0
Chuck Aragon 0 0
Tanya Kuntz Awesome Sauce 0 0
Morgan Miller RiverStone Rovers 0 0
Mary Reiter 0 0
Sarah Music RiverStone Rovers 0 0
Rúhíyyih Tolton RiverStone Rovers 0 0
Josh Wruck 0 0
Brian Hagerty RiverStone Rovers 0 0
Trent Taylor RiverStone Rovers 0 0
Marlena Lanini Yellowstone Rim Runners 0 0
Garth Brand RiverStone Rovers 0 0
Sande Seibert Team Seibert 0 0
Maia Dickerson 0 0
Lorene Hintz Big Sky Economic Development 0 0
Tyler Mortenson Cushing Terrell 0 0
Jennifer Reiser 0 0
John Robinson RiverStone Rovers 0 0
Rose Lockhart 0 0
Jessica Heppner 0 0
Doc Paul 0 0
Anna Elliott 0 0
Ali Pistora Northern Plains Resource Council 0 0
Leslie Schaff 0 0
Kira Flagstead RiverStone Rovers 0 0
David Brown RiverStone Rovers 0 0
Melissa Henderson RiverStone Rovers 0 0
Karla Traeholt 0 0
Leah Russell 0 0
caryn youngholm 0 0
Jan Hardy 0 0
Will Goodridge 0 0
Elise Cozzens THE GROWLERS 0 0
RYAN COZZENS THE GROWLERS 0 0
Aleta Carpenter 0 0
Jacob Carpenter 0 0

Incentives

Sponsors